Біз сізге Tetra смартфонына арналған сымсыз зарядтау станциясын ұсынамыз. Savio брендінің бұл моделі функционалдылық пен қоршаған ортаны қорғауды біріктіреді. Жаңартылатын материалдарды пайдалана отырып, бұл 15 Вт зарядтау станциясы смартфонды сымсыз зарядтауға көмектесіп қана қоймайды, сонымен қатар табиғатты қорғауға өз үлесін қосады. Зарядтау станциясы Qi стандартын қолдайды, бұл оған көптеген заманауи смартфондармен, соның ішінде IPhone және Android құрылғыларымен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Жай ғана телефонды зарядтау алаңына қойыңыз, сонда ол автоматты түрде зарядтала бастайды. - табиғи толтырылатын материал - Qi-үйлесімді смартфондарды зарядтайды - смартфон тұғыры мен тұтқалары
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Savio |
| Қуат | 5 Вт |
| Түрі | Сымсыз |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сымсыз тарату | 15 Вт |
| Салмақ | 125 |
| Енгізу параметрлері | 5V/3A, 9V/2.67A |
| Кабель ұзындығы | 100 қараңыз |
| Қуат көзі | желіден |
| Жиынтықтылық | зарядтау құрылғысы, зарядтау сымы, нұсқаулық |
| Берілу коэффициенті | >75% |
| Тауар материалы | бамбук/тығын |
| Жағу әдісі | Ою (CO2 лазер) |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Сымсыз зарядтау радиусы | 6 мм-ге дейін |
| Тауардың өлшемі (см) | 12,5 х 12,5 х 2 |
| Тауардың түсі | табиғи |
| Штрих-код | 4620752976826 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 833,41 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)









