Бамбуктан жасалған 20 000 МАч портативті зарядтағыш, сенсорлық қосу/өшіру түймесі және батареяның қалған сыйымдылығын көрсету үшін 4 жарықдиодты индикаторы бар. Micro USB кірісі 5В/2А, Type-C кірісі 5В/3А, Type-C шығысы 5В/3.1 А макс., қос USB-A шығысы 5В/3.1 А макс., жалпы қуаты 15.5 Вт. Ұзындығы 30 см термополиэтиленнен жасалған Type-C- Type-C 3А зарядтау кабелімен, пайдалану жөніндегі нұсқаулықпен және крафт қағаздан жасалған сыйлық қорапшасымен бірге жеткізіледі. Бамбук табиғи материал болғандықтан, шикізаттың түсі мен мөлшері әртүрлі болуы мүмкін, бұл өз кезегінде басып шығарудың соңғы түріне әсер етуі мүмкін.
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 452 |
| Енгізу параметрлері | Micro USB 5В/2А, Type-C 5В/3А |
| Шығару параметрлері | Type-C 5В/3.1А макс., USB-A 5В/3.1А макс. |
| Элементтің сыйымдылығы | 20000 mAh |
| Қуат көзі | литий батареясы |
| Жиынтықтылық | зарядтау кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | бамбук |
| Қуат | 15,5 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 15 x 7,7 x 3 |
| Тауардың түсі | табиғи |
| Штрих-код | 4620752949059 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 95 035,29 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)








