Портативті зарядтағыш қайта өңделген ABS пластиктен жасалған. Портативті зарядтағыш жылдам зарядтау үшін ұзақ қызмет ету мерзімі бар 20 000 МАч А класындағы литий-полимерлі батареямен жұмыс істейді. Қуат шамдары қалған қуат деңгейін көрсетеді, сондықтан құрылғыны қашан зарядтау керектігін әрқашан білесіз. Кіріс түрі-C 5V/2A, Micro USB 5V/2a кірісі, қос USB-A 5V/2a шығысы, жалпы қуаты 10 Вт. Ұзындығы 30 см термополиэтиленнен жасалған USB-A - Type-C 2А зарядтау кабелімен, пайдалану нұсқаулығымен және крафт қағаздан жасалған сыйлық қорапшасымен бірге жеткізіледі.
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 399 |
| Енгізу параметрлері | Type-C 5В/2А, Micro USB 5В/2A |
| Шығару параметрлері | USB-А 5В/2А |
| Элементтің сыйымдылығы | 20000 mAh |
| Қуат көзі | литий-полимерлі батарея |
| Жиынтықтылық | зарядтау кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | қайта өңделген ABS пластик |
| Қуат | 10 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 13,7 x 6,8 x 2,8 |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620752949035 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 47 897,79 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)








