Классикалық пішіндегі металл корпусы бар ықшам және стильді қуат банкі сенімділік пен минимализмді бағалайтындар үшін өте қолайлы. Оның өлшемі небәрі 10,8 × 2,6 × 2,6 см, бұл оны қалтаға немесе сөмкеге өте ыңғайлы етеді. Жиынтықта — кез келген дерлік құрылғыны зарядтауға арналған әмбебап 3-і 1-де кабель (USB-C, Lightning, Micro-USB). Сандық дисплей зарядтың қалдығын пайызбен дәл көрсетеді. 5000 МАч батарея смартфонды 1-2 рет оңай зарядтайды, бұл сізді жолда, мектепте немесе кеңседе энергиямен қамтамасыз етеді. Күнделікті өмір үшін сенімді серік.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 110 |
| Енгізу параметрлері | 5V/2A |
| Шығару параметрлері | 5V/2A |
| Кепілдік | 12 ай |
| Кабель ұзындығы | 95 қараңыз |
| Элементтің сыйымдылығы | 5000 mAh |
| Қуат көзі | литий-ионды батарея |
| Жиынтықтылық | зарядтағыш, 3-і 1-де USB кабелі (Micro, Type-C, Lightning), нұсқаулық |
| Тауар материалы | металл |
| Жағу әдісі | Тампобасып шығару |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 10,8 х 2,6 х 2,6 |
| Нақыштау түсі | күңгірт ақ |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620752940766 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 10 674,46 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










