Қуаты 15 Вт Qi стандартындағы сымсыз зарядтауды қолдайтын смартфондардың барлық түрлеріне арналған сымсыз зарядталатын түнгі шам құрылғыны қосымша сым қосылымынсыз жылдам зарядтауға көмектеседі. Жарықтандыру қарқындылығын реттеу үшін түймені пайдалану арқылы тыныс алатын артқы жарық режимін қосуға немесе оны 50 немесе 100% жарықтықта қосуға болады. Түнгі шамның өзі ерекше, бірақ өте әсерлі дизайнға ие. Бұл бұйым Сіздердің таныстарыңыздың назарынан тыс қалмайды. Бұл өнімді ультракүлгін сәулемен басып шығару, жағынды басып шығару, сондай-ақ цифрлық басып шығару арқылы таңбалауға болады. - тыныс алатын артқы жарықтың әсері - жарықтандыру бұрышы 180 градус - 15 Вт-қа дейін жылдам сымсыз зарядтау - Артқы жарықтың 3 режимі - 100 см USB Type-C зарядтау кабелі
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Түрі | Білте шам |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 240 |
| Енгізу параметрлері | USB-C 5В 2.1А, 9В 2А |
| Шығару параметрлері | 5Вт/ 10Вт/ 15Вт |
| Кепілдік | 12 ай |
| Қуат көзі | желіден |
| Жиынтықтылық | USB Type-C 100 см зарядтау кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Қуат | 15 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Қолданылу радиусы | 6 |
| Тауардың өлшемі (см) | d15 х 5,3 |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620752942944 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 19 727,02 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)








