
Reserve X v.2, 8000 mAH логотипі жарықтандырылған сыртқы сымсыз батарея, ашық қара
17 552,57 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 80 000 ₸
- Бар
- Коды:696807.1
+7 (705) 802-15-15
Эллина- +7 (700) 300-09-31Офис
Reserve X компаниясының Evolt сыртқы сымсыз батарея корпусы soft touch құрылғысымен қапталған және ойып жазылған кезде логотиптің артқы жарығын ашады. Гравюраны ультракүлгін сәулемен басып шығарумен құрастыруға болады, бұл жарықтандырылған контур мен түрлі-түсті кескіннің қызықты үйлесімін жасайды. Бұл жалғыз плюс емес: Reserve X-де Qi—үйлесімді құрылғылардың сымсыз зарядталуы, сонымен қатар батареяны да, зарядталатын гаджетті де қамтамасыз ететін тұрақсыз кернеу мен қысқа тұйықталудан көп деңгейлі қорғаныс бар. Сіз қуат банкін 3 порт арқылы зарядтай аласыз, одан құрылғыны зарядтай аласыз — 2 арқылы. - ою кезінде артқы жарық ашылады - сымсыз зарядтау - үш зарядтау қосқышы — Micro USB, USB-C, Қуат банкін зарядтауға арналған найзағай - сіз гаджеттерді қуат банкінен USB-C порты арқылы зарядтай аласыз (ол екі бағытты) және USB-A - тұрақсыз кернеуден, қысқа тұйықталудан және шамадан тыс зарядтан қорғаныс, бұл жалғанған құрылғыны да, қуат банкінің өзін де қамтамасыз етеді
Сипаттамалары
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сымсыз тарату | 5 Вт |
| Салмақ | 250 |
| Енгізу параметрлері | Micro-USB DC 5В/2А, DC 5В/2А, Lightning DC 5В/1,5А |
| Шығару параметрлері | USB DC 5 В/2.4 A, USB-C DC 5 В/2.1 A |
| Кепілдік | 12 ай |
| Кабель ұзындығы | 20 қараңыз |
| Элементтің сыйымдылығы | 8000 mAh |
| Жиынтықтылық | зарядтағыш, 3-і 1-де USB кабелі (Micro, Type-C, Lightning), нұсқаулық |
| Тауар материалы | soft touch жабыны бар пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 13,7 х 7 х 1,5 |
| Нақыштау түсі | ақ жарық |
| Тауардың түсі | ашық қара |
| Штрих-код | 4620752935410 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 17 552,57 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)









