Портативті аккумулятор барлық қажетті заттарды қамтиды: стильді дизайн және пайдалану ыңғайлылығы. Сандық заряд индикаторы бар алдыңғы жағында жарқыраған логотипті оюға болады. Артқы жағында смартфондарға арналған сымсыз зарядтаумен (5 Вт) ультракүлгін логотиптер жасауға болады. 2-і 1-де зарядтау кабелі (USB-C және Lightning) корпустың периметрі бойынша бекітіледі. Жұмсақ жанасумен жабу. • Артқы жарығы бар жарқын логотип • Алынбалы 2-і 1-де кабель (USB-C және Lightning) • Сандық зарядтау дисплейі • 3 шығыс ұясы (2 USB-A және USB-C) • 5 Вт сымсыз зарядтау • Танымал 10000 МАч сыйымдылық
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сымсыз тарату | 5 Вт |
| Салмақ | 248 |
| Енгізу параметрлері | USB-C: 5V/2.1A |
| Шығару параметрлері | Lightning: 5В/1.5А |
| Кепілдік | 12 ай |
| Кабель ұзындығы | 30 қараңыз |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Қуат көзі | литий-полимерлі |
| Жиынтықтылық | сыртқы батарея, зарядтау сымы, нұсқаулық |
| Тауар материалы | soft-touch жабыны бар пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 7 х 1,7 х 14,5 |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620752963994 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 16 598,60 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










