- Сымсыз зарядтау: смартфонды батареяға қойыңыз! - Qi стандартына сәйкес жасалған құрылғылармен үйлесімді - Кез келген кабельден зарядтау: micro-USB немесе USB Type-C - Құрылғыларды қауіпсіз зарядтауға арналған бірнеше қорғаныс жүйесі
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rombica |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 267 |
| Жағу мүмкіндігі | материалдың текстурасына байланысты Oasis күштерімен жағу жүргізілмейді |
| Енгізу параметрлері | Micro-USB 5В/2А, Type-C 5В/2А |
| Шығару параметрлері | USB1 5В/2А, USB2 5В/2А, БҚУ: 5 Вт |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Қуат көзі | литий-полимерлі батарея |
| Жиынтықтылық | батарея, USB кабелі, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Тауар материалы | пластик |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 14 х 7,4 х 1,8 |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620752585387 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 15 647,06 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)



