5 Вт сымсыз зарядтау функциясы бар өте ықшам және жеңіл қуат банкі. Төзімді ABS пластиктен жасалған корпус сызаттардан және қолыңыздан кездейсоқ сырғып кетуден қорғау үшін арнайы тактильді бетке ие. Сыйымдылығы 5000 МАч А-класты сенімді литий-полимерлі батарея. Жиынтықта USB–микро-USB кабелі және сорғыштары бар бөлек секция бар. Қажет болса, сорғыш шыныаяқтары бар жапсырманы қуат банкіне жапсыруға болады, осылайша оны смартфонның артқы қабырғасына бекітуге болады. Осылайша, смартфонды зарядтау кезінде де еш қиындықсыз пайдалануды және қоңырау шалуды жалғастыруға болады. - Сымсыз зарядтау функциясы. - Өте ықшам және жеңіл. - Сыйымдылығы 5000 МАч А класындағы аккумулятор. - Корпустың тактильді қорғаныс жабыны. - Пайдаланудың максималды ыңғайлылығы үшін сорғыштары бар бөлек бөлім.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 115 |
| Енгізу параметрлері | Micro-USB 5В/2А, Type-C 5В/2А |
| Шығару параметрлері | DC 5V/2A |
| Кепілдік | 12 ай |
| Элементтің сыйымдылығы | 5000 mAh |
| Жиынтықтылық | зарядтағыш, USB– Micro-USB зарядтау кабелі, сорғыштары бар жапсырма, нұсқаулық |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Сымсыз зарядтау радиусы | 8 мм-ге дейін |
| Тауардың өлшемі (см) | 6,5 х 9,7 х 1,3 |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620752888631 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 065,41 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










