Өткізу арқылы зарядтау функциясы: Қуат банкін және оған қосылған құрылғыны бір уақытта зарядтауға болады. Сыртқы батареяны қайта зарядтау уақыты: 3 сағат (QC/PD зарядтауды пайдаланған кезде). Сыйымдылығы орташа смартфонның 3 зарядына жетеді. Ноутбуктерді Type-C қосқышы арқылы қайта зарядтау
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | RivaCase |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 230 |
| Енгізу параметрлері | Micro-USB 5В/2A, 9В/2A, QC 3.0, Type-C 5В/2A, 9В/2A, QC 3.0, PD 3.0 |
| Шығару параметрлері | USB-A 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A, QC 3.0, Type C - 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A, PD 3.0 |
| Кепілдік | 12 ай |
| Кабель ұзындығы | 33 қараңыз |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Жиынтықтылық | USB-Type-C кабелі |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Иә |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 13,5 x 1,6 x 6,9 |
| Тауардың түсі | ақ |
| Штрих-код | 4620752868893 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 10 813,60 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










