Сыйымдылығы 10000 МАч литий-полимерлі сыртқы батарея. Сандық дисплей заряд деңгейін көрсетеді (25/50/75/100%). Шамадан тыс жүктемелерден, қысқа тұйықталудан, шамадан тыс зарядтаудан және разрядтан қорғау. Автоматты түрде қосу/өшіру. Кабельді мобильді құрылғының қосқышына жалғау жеткілікті, сонда зарядтау басталады. Өтпелі заряд - телефонды және батареяның өзін бір уақытта зарядтауға болады. Смартфон зарядтарының саны 2,5 есеге дейін. (Смартфонның батарея сыйымдылығына байланысты) Кабель қосылған. SMART OUTPUT - Батарея қосылған құрылғыны анықтайды және оңтайлы зарядтау режимін таңдайды
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | RivaCase |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 225 |
| Енгізу параметрлері | micro USB- 5V-2A, Type C- 5V-2A |
| Шығару параметрлері | USB-A 5V/2A |
| Кепілдік | 12 ай |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Жиынтықтылық | зарядтау кабелі |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | Тампобасып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 6,7 х 14,1 х 1,5 |
| Тауардың түсі | ақ |
| Штрих-код | 4620752868862 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 10 198,70 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










