
RIVACASE VA2210 (10000 МАч) дисплейі және кірістірілген кабельдері бар қуат банкі, ақ, 12/48
11 840,27 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 80 000 ₸
- Бар
- Коды:94347
+7 (705) 802-15-15
Эллина- +7 (700) 300-09-31Офис
Сыйымдылығы 10000 МАч литий-полимерлі сыртқы батарея. Сандық дисплей заряд деңгейін көрсетеді. Шамадан тыс жүктемелерден, қысқа тұйықталудан, шамадан тыс зарядтаудан және разрядтан қорғау. Автоматты түрде қосу/өшіру. Кабельді мобильді құрылғының қосқышына жалғау жеткілікті, сонда зарядтау басталады. Өтпелі заряд - телефонды және батареяның өзін бір уақытта зарядтауға болады. Смартфон зарядтарының саны 3 есеге дейін. (Смартфонның батарея сыйымдылығына байланысты). НЕГІЗГІ АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ: 4 кіріктірілген кабель - телефоныңызға дұрыс кабельді іздеудің қажеті жоқ! Сандық дисплей. Заряд арқылы өту.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | RivaCase |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 220 |
| Енгізу параметрлері | micro USB- 5V-2A, Type C- 5V-2A, USB-A 5V/2A |
| Шығару параметрлері | USB-A 5V/2A, Type C - 5V/2A, micro USB - 5V/2A, Lightning - 5V/2A |
| Кепілдік | 12 ай |
| Кабель ұзындығы | 15 қараңыз |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Жиынтықтылық | 4 кіріктірілген кабель |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 14,5 x 2 x 6,7 |
| Тауардың түсі | ақ |
| Штрих-код | 4620752868848 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 840,27 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)









