Сыйымдылығы 20000 МАч литий-полимерлі сыртқы батарея. Әмбебап сыртқы батареялар смартфондар мен планшеттердің барлық танымал үлгілерімен үйлесімді. Шамадан тыс жүктемелерден, қысқа тұйықталудан, шамадан тыс зарядтаудан және разрядтан қорғау. Автоматты түрде қосу/өшіру. Кабельді мобильді құрылғының қосқышына жалғау жеткілікті, сонда зарядтау басталады. LED индикатор заряд деңгейін көрсетеді (зарядталған/зарядтау процесінде/разрядталған). Смартфон зарядтарының саны 8 есеге дейін. (Смартфонның батарея сыйымдылығына байланысты). Кабель жиынтықта. Өтпелі заряд функциясы - қуат банкін және оған қосылған құрылғыны бір уақытта зарядтауға болады. SMART OUTPUT - батарея жалғанған құрылғыны анықтайды және оңтайлы зарядтау режимін таңдайды. Type-C енгізу
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | RivaCase |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 393 |
| Енгізу параметрлері | micro USB- 5V-2A, Type C- 5V-2A |
| Шығару параметрлері | USB-A 5V/2A |
| Кепілдік | 12 ай |
| Элементтің сыйымдылығы | 20000 mAh |
| Жиынтықтылық | зарядтау кабелі |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | Тампобасып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 13,8 x 6,8 x 2,8 |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620752868824 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 14 722,62 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










