Виски тастары сабын тасы ретінде де белгілі табиғи материал тальк хлоритінен жасалған. Олар адамдар үшін мүлдем қауіпсіз, сусындарды, соның ішінде алкогольді сусындарды боямайды, дәмі мен түсін өзгертпейді, сондай-ақ сұйықтықтармен өздері жанасқанда өзгермейді. Тастар сынбайды, құрамындағы ыдыстардың бетін сызатпайды, соның арқасында оларды қатты сусындарға арналған шыны ыдыстарда да қолдануға болады. Виски тастарының маңызды артықшылығы мынада: мұз текшелерінен айырмашылығы, талькохлориттері сусында ерімейді, яғни алкогольді сұйылтпайды, тек оны тікелей салқындатады. Қолданар алдында текшелерді мұздатқышқа бірнеше сағатқа салып, содан кейін виски стақанына салу керек. Дайын! Букадан жасалған сыйлық қорабы жиынтықты дұрыс ұсынуға мүмкіндік беріп қана қоймайды, сонымен қатар иесіне болашақта тастарды дұрыс сақтауға көмектеседі. Қорап-қорап екі жартыдан тұрады, әр тасқа арналған саңылаулары бар, жартысының бұрыштарына бекітілген 8 магнитпен жабылады. - магниттердегі қораптың әдеттен тыс түрі - талькохлорит тастары адамдар үшін қауіпсіз және сусындардың дәмін, түсін, иісін өзгертпейді - пайдалану оңай - жекелендірудің көптеген мүмкіндіктері - тас қорапшасының қызмет ету мерзімін ұзарту үшін жоғары сапалы табиғи материалдар оны өсімдік, зәйтүн, зығыр майымен майлауға болады. Құтыны суға батырмаңыз, шамадан тыс кептірмеңіз. Қаптаманы маймен сіңдіру кезінде тастарды ойықтардан алып тастау керек.
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 236 |
| Жиынтықтылық | вискиге арналған тас 2 х 2 см- 6 дана, ағаш қорап 10 х 6,5 х 3,6 см |
| Тауар материалы | бук, талкохлориттен жасалған тастар |
| Жағу әдісі | Ою (CO2 лазер) |
| Қаптың/қаптың болуы | ағаш қорап 10 х 6,5 х 3,6 см |
| Өндіріс: | Ресей |
| Тауардың өлшемі (см) | 10 х 6,5 х 3,6 см, 1 тас 2 х 2 |
| Тауардың түсі | табиғи, сұр |
| Штрих-код | 4620752847546 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 179,87 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)








