Miami ыңғайлы жинағы. Ыңғайлы ыңғайлы жиынтықта түрлі-түсті серпімді жолағы бар көзге арналған маска және түрлі-түсті жіптері бар жұмсақ қаптамадағы жарқын құлақ тығындары бар. Джерси штаты.
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Жиынтықтылық | көзге арналған маска 18,5 х 8 см, құлақ тығындары, қапшық 15 х 20 см |
| Тауар материалы | джерси |
| Жағу әдісі | Термотрансфер |
| Қаптың/қаптың болуы | қап 15 х 20 см |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | көзге арналған маска 18,5 х 8 см, қап 15 х 20 |
| Тауардың түсі | сұр меланж |
| Штрих-код | 4620752818010 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 206,98 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)



