Qwik — Qjet брендінің 22.5 Вт супер жылдам зарядтау мүмкіндігі бар қуат банкі. Екі жақты қосқыштың арқасында USB Type-C басқа құрылғыларды да жылдам зарядтайды және өздігінен жылдам зарядтай алады (жылдам зарядтауды қолдайтын адаптер болса). Ықшам дизайнмен жасалған, қалған заряд деңгейін көрсету үшін сенсорлық дисплейі бар. Берік металл корпус. Ықшам өлшем. Жылдам зарядтауды қолдайтын екі бағытты USB-C кабелімен және IPhone USB-Lightning сымды зарядтау кабелімен бірге жеткізіледі. • 18 Вт кіріс және 22,5 Вт шығыс үшін жылдам зарядтауды қолдайтын USB-C • Смартфонды USB-A QC/PD арқылы 18 Вт-қа дейін жылдам зарядтау • Сенсорлық дисплей • Ықшам металл корпус
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 185 |
| Енгізу параметрлері | 5В/3А, 9В/2А, 12В/1,5А (18 Вт макс.) |
| Шығару параметрлері | USB-А: 5В/3А, 9В/2А, 12В/1,5А (18 Вт макс.) |
| Кепілдік | 12 ай |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Қуат көзі | литий-полимерлі батарея |
| Жиынтықтылық | батарея, USB-C - USB-C жылдам зарядтауды қолдайтын кабель, USB-A - Lightning кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | металл, шыны |
| Жағу әдісі | Сандық басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Иә |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 8 х 5,7 х 2,4 |
| Қосқыш қосқыш | USB-A, USB-C |
| Нақыштау түсі | күңгірт ақ |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620752775955 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 15 569,52 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)









