Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 107 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/1A |
| Шығару параметрлері | DC 5V/1A |
| Элементтің сыйымдылығы | 2200 mAh |
| Тауар материалы | ағаш |
| Жағу әдісі | Тампобасып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 10,2 х 2,8 х 2,8 |
| Тауардың түсі | табиғи |
| Штрих-код | 4620752763303 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 234,63 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)


