
Credit _card1_power_bank әмбебап зарядтағыш несие картасы түріндегі логотипті қолдану үшін,
4 352,96 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 80 000 ₸
- Бар
- Коды:6023.02
+7 (705) 802-15-15
Эллина- +7 (700) 300-09-31Офис
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 256 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/1A |
| Шығару параметрлері | DC 5V/1A |
| Элементтің сыйымдылығы | 2500 mAh |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Ресей |
| Тауардың өлшемі (см) | 14 х 7 х 1,5 |
| Тауардың түсі | көк |
| Штрих-код | 4620752763259 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 352,96 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)


