Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 108 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/1A |
| Шығару параметрлері | DC 5V/1A |
| Элементтің сыйымдылығы | 2600 mAh |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Ресей |
| Тауардың өлшемі (см) | 11 х 4 х 1,5 |
| Тауардың түсі | ақ |
| Штрих-код | 4620752763037 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 976,96 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)


