Eclipse сымсыз динамигі музыканы ойнатып қана қоймайды, сонымен қатар Qi-үйлесімді құрылғыларды зарядтайды, оларды арнайы стендке ыңғайлы орналастыруға болады. Жұмыс орнында немесе тумбочкада орынды үнемдеуге арналған тамаша нұсқа, сонымен қатар баған бөлектелген, бұл сізге қажетті атмосфераны құруға көмектеседі. - әртүрлі қолдану әдістерімен жекелендіруге жарамды - 4 жарықтандыру режимі - динамиктің ықшам сұлбасы оны кез келген интерьерге сәйкестендіруге және кез келген логотиптермен біріктіруге мүмкіндік береді - 10 Вт-қа дейінгі сымсыз зарядтау Qi-көлденең және тік орналасуы бар үйлесімді құрылғылар - қуатты 5 Вт динамик - табиғи бамбуктан жасалған алдыңғы панель
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Bluetooth нұсқасы | 5.3 |
| Салмақ | 350 |
| Енгізу параметрлері | 9V/2A |
| Кепілдік | 12 ай |
| Элементтің сыйымдылығы | 1000 mAh |
| Қуат көзі | кіріктірілген батарея |
| Жиынтықтылық | баған, нұсқаулық, сым |
| Тауар материалы | пластик, бамбук, силикон |
| Жағу әдісі | Сандық басып шығару |
| Қуат | 5 Вт, 10 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Қолданылу радиусы | 10 |
| Тауардың өлшемі (см) | d11 x 6,4 |
| Тауардың түсі | қара |
| Жиілік диапазоны | 20Гц- 20кГц |
| Штрих-код | 4620752707857 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 23 686,22 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










