• Quick Charge 3.0, Power Delivery жылдам зарядтау протоколдарын қолдау • Екі USB шығысы. Бір уақытта екі құрылғыны зарядтау • Құрылғыларды қауіпсіз зарядтауға арналған бірнеше қорғаныс жүйесі • Сыйымдылығы: 20 000 МАч/74 Вт
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rombica |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 456 |
| Енгізу параметрлері | type-C 5V-3A, 9V-2A, 12V-1.5A |
| Шығару параметрлері | USB QC3.0 4.5V-5A, 5V/4.5A,9V/2A,12V-1.5A |
| Элементтің сыйымдылығы | 20000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Жиынтықтылық | құрылғы, USB кабелі, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | Полимерлі шайырмен құю |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Иә |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 7,3 х 15 х 2,9 |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620752670083 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 041,91 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










