• Екі USB шығысы. Бір уақытта екі құрылғыны зарядтау • Құрылғыларды қауіпсіз зарядтауға арналған бірнеше қорғаныс жүйесі
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rombica |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 205 |
| Енгізу параметрлері | micro-USB 5В/2.1А, Type-C 5В/2.1А |
| Шығару параметрлері | USB 5В/2.4А, USB 5В/2.4А |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Жиынтықтылық | батарея, Micro-USB кабелі, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | Сандық басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 14,1 х 6,8 х 1,6 |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620752662521 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 397,67 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)



