• Qi стандартына сәйкес жасалған құрылғылармен үйлесімді • Қолдануға ыңғайлы: смартфонды көлденең және тік күйде зарядтаңыз • Magsafe (кіріктірілген магнит)* • Жылдам зарядтау. 7.5W/10/15W режимдерінде жылдам зарядтауды қолдайды** *Құрылғылардың ең тиімді магниттік комбинациясы және 15 Вт жылдам зарядтау IPhone 12 және одан жоғары үлгілерде қол жеткізіледі. **7.5W немесе 10W жылдам режимде зарядтау үшін Quick Charge 2.0/3.0 технологиясын қолдайтын желілік USB жадын (жинаққа кірмейді) пайдалану қажет.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rombica |
| Қуат | 15 Вт |
| Түрі | Зарядтағыш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 55 |
| Енгізу параметрлері | 9В/2.22А |
| Шығару параметрлері | 5/7.5/10/15 Вт |
| Жиынтықтылық | құрылғы, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Тауар материалы | пластик/металл |
| Жағу әдісі | Ою (талшықты-оптикалық лазер) |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Сымсыз зарядтау радиусы | 0-5 мм |
| Тауардың өлшемі (см) | d5,6 х 0,5 |
| Тауардың түсі | сұр |
| Штрих-код | 4620752662514 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 110,56 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)






