Алюминий корпусы бар 8000 МАч сымсыз портативті зарядтағыш. 5 Вт сымсыз зарядтауды қолдайды, сонымен қатар кабель арқылы зарядтауға арналған микро USB шығысы бар. Сыйымдылығы 8000 МАч литий-полимерлі аккумулятордың арқасында ол смартфонды бірнеше рет толық зарядталғанша зарядтай алады. Қуат деңгейін үздіксіз көрсететін қуат индикаторы. Кірістірілген Micro USB порты: 5V/2A шығысы: 5V/2A. Сымсыз зарядтау қуаты 5W. Жинаққа ПВХ жоқ TPE пластиктен жасалған зарядтау кабелі кіреді. Пластик ABS, Алюминий.
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 213 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/2A |
| Шығару параметрлері | USB 1: DC5V/1A, USB 2: DC5V/2A, сымсыз: DC5V/1A, 5W |
| Элементтің сыйымдылығы | 8000 mAh |
| Жиынтықтылық | сыртқы батарея, Micro-USB кабелі |
| Тауар материалы | алюминий, АБС пластик |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 7,4 х 15,1 х 1,2 |
| Тауардың түсі | қызыл |
| Штрих-код | 4620752647894 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 26 803,58 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)






