• Type-C және USB шығысы. Смартфондар мен үйлесімді құрылғыларды зарядтауға арналған • Power Delivery 3.0 жәнеquick Charge 3.0. Жылдам зарядтау жылдамдығын түртіңіз* • Құрылғыларды қауіпсіз зарядтауға арналған бірнеше қорғаныс жүйесі • Қуаты 20 Вт-қа дейін: жаңа IPhone-ды максималды жылдамдықпен зарядтайды *Жылдам режимде зарядтау үшін зарядталатын құрылғы USB Power Delivery немесе Quick Charge протоколын қолдауы керек
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rombica |
| Қуат | 20 Вт |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Зарядтағыш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 72 |
| Енгізу параметрлері | 100-240B 50/60Гц 0.5A |
| Шығару параметрлері | Type-C шығысы: 5B/3A, 9B/2.22A, 12B/1.67A |
| Жиынтықтылық | құрылғы, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 8,5 х 2,6 х 4,3 |
| Тауардың түсі | ақ |
| Штрих-код | 4620752634696 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 559,63 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)







