• Корпустың софт тач жабыны • Екі USB шығысы. Бір уақытта екі құрылғыны зарядтау • Құрылғыларды қауіпсіз зарядтауға арналған бірнеше қорғаныс жүйесі
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rombica |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0 |
| Енгізу параметрлері | micro-USB: 5V/2A, 9V/2A |
| Шығару параметрлері | USB QC3.0 5V/2A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Жиынтықтылық | батарея, USB кабелі, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Тауар материалы | soft-touch жабыны бар пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 14,3 х 6,9 х 1,6 |
| Тауардың түсі | қара, ақшыл сұр |
| Штрих-код | 4620752632074 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 10 350,17 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)






