Желден-ылғалдан қорғайтын матадан тігілген плащ-плащ күнделікті пайдалану үшін де, сырттағы іс-шаралар үшін де жарамды. Өнімде де, мата қаптамасында да брендтеу үшін тамаша. Капюшоны бар, ұзын жеңді, қақпағы бар жамылғы қалталары бар жаңбыр күртеше сыдырмамен жабылады. Қалта, мойын, капюшон тігістері көбірек қорғаныс үшін бұрыс жағынан қосымша желімделген. Мата қаптамасында жеткізіледі.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 230 |
| Бұйымның иық нүктесінен ұзындығы | 960 мм |
| Иықтың ортасынан жеңнің ұзындығы | 800 мм |
| Тауар материалы | 1000 PU ылғалға төзімді полиуретанды сіңдіруі бар Оксфорд полиэфирі |
| Жағу әдісі | Экранды басып шығару |
| Қаптың/қаптың болуы | матадан жасалған қап 17,5 х 26,3 см |
| Міндетті таңбалау | 2024-04-01 |
| Тығыздығы | 60-65 г/м2 |
| Өндіріс: | Ресей |
| Өлшем | XS/S |
| Тауардың түсі | ақ |
| Бұйымның ені ойықтың астында | 560 |
| Штрих-код | 4620752622785 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 10 999,85 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)







