
Сымсыз зарядтау функциясы және USB шығыстары бар бидай талшығынан жасалған текше үстел ұйымдастырушысы
8 933,12 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 80 000 ₸
- Бар
- Коды:788726
+7 (705) 802-15-15
Эллина- +7 (700) 300-09-31Офис
Қаламдар мен басқа да ұсақ-түйектерге арналған тұғырды, құрылғыларды сымсыз зарядтауға арналған кіріктірілген бөлімді, сондай-ақ 3 портты USB хабын біріктіретін жұмысқа немесе үйге арналған тамаша гаджет. Сымсыз зарядтау модулін телефон тұғыры ретінде де пайдалануға болады. Хаб компьютерге қосымша құрылғыларды қосуға немесе гаджеттерді бір уақытта сымды зарядтауға ыңғайлы. Қолдану үшін кең орын бұл өнімді әсіресе тиімді жылжыту құралына айналдырады. Корпус 50% қайта өңделген бидай сабанынан және 50% ABS пластиктен жасалған.
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 154 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/2A |
| Шығару параметрлері | сымсыз зарядтау: 5W, USB: 5V/1A |
| Кабель ұзындығы | 99.5 қараңыз |
| Жиынтықтылық | сымсыз зарядтау құрылғысы бар тұғыр, micro-USB кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | бидай талшығы, АБС пластик |
| Жағу әдісі | Тампобасып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Сымсыз зарядтау радиусы | 0-5 мм |
| Тауардың өлшемі (см) | 8,7 х 8,7 х 10 |
| Тауардың түсі | табиғи |
| Штрих-код | 4620752619020 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 933,12 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)









