• Екі USB шығысы. Бір уақытта екі құрылғыны зарядтау • Құрылғыларды қауіпсіз зарядтауға арналған бірнеше қорғаныс жүйесі
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rombica |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 200 |
| Енгізу параметрлері | micro-USB 5V/2А, type-C 5V/2А |
| Шығару параметрлері | USB1 5V/2А, USB2 5V/2А |
| Элементтің сыйымдылығы | 10 000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Жиынтықтылық | батарея, USB кабелі, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | Тампобасып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 7,1 х 14,6 х 1,6 |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620752617897 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 936,49 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










