Шағын және стильді қуат банкі. Корпус, оның ішінде матаға ұқсас әрлеуі бар беті 100% қайта өңделген ПЭТ пластиктен тұрады. Оны жасау үшін екі литрлік бір реттік пластикалық бөтелкелер пайдаланылды. Әмбебап қуат банкі соя негізіндегі өсімдік негізіндегі сияны пайдалана отырып, қолөнер қаптамасында жеткізіледі. Қуат банкінде 2 шығыс USB қосқышы, USB-C және micro USB кіріс қосқыштары және 3-і 1-де кабель бар. - 5000 МАч әмбебап ықшам қуат банкі - Корпус 100% қайта өңделген ПЭТ (rPET) - Қайта өңделген қағаздан және соя сиясынан жасалған қаптама - 3-і 1-де кабель қосылған
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 115 |
| Енгізу параметрлері | Micro USB: DC 5V/2A, Type-C кірісі: DC 5V/2A |
| Шығару параметрлері | DC 5В/2A |
| Элементтің сыйымдылығы | 5000 mAh |
| Жиынтықтылық | қуат банкі, 3-і 1-де USB кабелі, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Тауар материалы | rPET (қайта өңделген ПЭТ) |
| Жағу әдісі | Термотрансфер |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 6,7 х 9,9 х 1,3 |
| Тауардың түсі | сұр |
| Штрих-код | 4620752563095 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 840 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










