Текстуралық ендірмесі бар сыйымдылығы 5000 МАч шағын қуат банкі. Өлшемдері еш қиындықсыз әрқашан өзіңізбен бірге алып жүруге мүмкіндік береді. Қуат банкінде 2 кіріс ұясы (micro USB, USB-C) және бір USB шығыс ұясы бар. Жинаққа micro USB, USB-C, Lightning / IPhone кабельдері кіреді. Барлық заманауи смартфондарға және көптеген гаджеттерге жарамды. - Ультра ықшам және жеңіл - 5000 МАч литий полимерлі батарея - Қауіпсіз зарядтауға арналған көп деңгейлі интеллектуалды қорғаныс жүйесі - Текстуралық кірістіру
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 107 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/2A |
| Шығару параметрлері | DC 5V/2A |
| Кепілдік | 12 ай |
| Элементтің сыйымдылығы | 5000 mAh |
| Жиынтықтылық | батарея, micro-USB кабелі, Lightning-USB кабелі, C-USB типті кабель, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | Тампобасып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 6,3 х 9,9 х 1,4 |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620752559685 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 201,81 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










