Bamboo Air әмбебап қуат банкі заманауи технологиялар мен табиғи материалдарды біріктіреді. Үйлесімді Qi құрылғыларын сымсыз зарядтауды қолдайды. Корпус пластикалық кірістірусіз 100% табиғи бамбуктан жасалған. Экологиялық таза материал көздің жауын алып қана қоймайды, сонымен қатар жағымды табиғи хош иіске ие және қолыңызда ыңғайлы сезінеді. Қуат банкінде екі USB шығыс қосқышы, екі micro USB және USB-C кіріс қосқышы және жинақтағы барлық қажетті кабельдер (USB-C, micro USB және Lightning/IPhone) бар. Сыйымдылығы 10000 МАч полимерлі литий-ионды аккумулятор модельге байланысты (2,5 - 3,5 есе) смартфонды бірнеше рет зарядтауға орташа есеппен жетеді. Қайта өңделген қағаздан жасалған крафт қаптамада жеткізіледі. - 100% табиғи бамбук корпусы - Сымсыз зарядтау құрылғылары - 10000 МАч литий полимерлі батарея - Екі кіріс қосқышы, екі шығыс - Қауіпсіз зарядтауға арналған көп деңгейлі интеллектуалды қорғаныс жүйесі
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 255 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/2A |
| Шығару параметрлері | DC 5V/2A |
| Кабель ұзындығы | 29.5 қараңыз |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Жиынтықтылық | батарея, micro-USB кабелі, Lightning-USB кабелі, C-USB типті кабель, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Тауар материалы | бамбук |
| Жағу әдісі | Тампобасып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Сымсыз зарядтау радиусы | 8 мм-ге дейін |
| Тауардың өлшемі (см) | 6,8 х 15,3 х 1,9 |
| Тауардың түсі | табиғи |
| Штрих-код | 4620752549280 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 19 726,69 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










