• Qi стандартына сәйкес жасалған құрылғылармен үйлесімді • Жылдам зарядтау. 10 Вт-қа дейін жылдам зарядтауды қолдайды* ROM қосылған кезде контур бойымен жасыл шам жанады, ұялы телефонды зарядтау режимінде артқы жарық көк түспен жанады. *жылдам режимде зарядтау үшін Quick Charge 2.0/3.0 технологиясын қолдайтын желілік USB жадын (жинаққа кірмейді) пайдалану қажет
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rombica |
| Қуат | 10 Вт |
| Түсі | Қара |
| Түрі | Зарядтағыш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 92 |
| Енгізу параметрлері | Micro-USB 5В/2A, 9В/1.8А |
| Шығару параметрлері | 5В/1А, 9В/1.1А (10Вт) |
| Кабель ұзындығы | 49 қараңыз |
| Жиынтықтылық | зарядтағыш, Micro-USB кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | пластик, металл |
| Жағу әдісі | Сандық басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Иә |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | d10 х 0,7 |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620752534484 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 171,76 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)




