Зарядтау станциясы бар әмбебап сымсыз сыртқы батарея. Басты артықшылығы – пайдалану ыңғайлылығы. Зарядтау станциясын USB портына қосыңыз және қуат банкін сымсыз зарядтау белгішесі бар жағын өзіңізге қаратып орнатыңыз (белгіше USB қосқыштарының жанында орналасқан). Бұл позицияда қуат банкі өзін-өзі зарядтайды, сонымен қатар смартфонды зарядтай алады. Гаджеттің техникалық ерекшелігі - бірден 2 индукциялық катушкалардың (сымсыз зарядтау модульдері) болуы. Смартфонды кез келген қалыпта - көлденең де, тігінен де сымсыз зарядтауға болады! Егер сіз өзіңізбен бірге қуат банкін алғыңыз келсе, оны бір қозғалыспен станциядан шығарып алыңыз. Қуат банкі бір уақытта 3 құрылғыны зарядтай алады (2 USB қосқышы + сымсыз зарядтау). Қуат банкін станциясыз дәстүрлі түрде зарядтау үшін - жиынтықта USB-C және micro USB кабельдері бар. Қуат банкінің екі жағы да үлкен қосымшаларды басып шығаруға жарамды. Сондай-ақ, логотипті зарядтау станциясында қолдануға болады. - Екі индукциялық катушкалар (2 сымсыз зарядтау аймағы). - Смартфонды көлденең және тігінен зарядтау. - Take and Go жылдам орнату / зарядтау станциясынан қуат банкін алу. - Бір уақытта 3 құрылғыны зарядтауға қолдау көрсету.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Uniq |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 289 |
| Енгізу параметрлері | Micro USB 5 В 2 А, USB- C 5 В 2 А |
| Шығару параметрлері | USB1 5В/2А, USB2 5В/2А, сымсыз тарату 5В |
| Кепілдік | 12 ай |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Жиынтықтылық | сымсыз қуат банкі, зарядтау станциясы, USB-micro USB кабелі, USB-USB-C кабелі, USB-Lightning кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | ABS пластик |
| Жағу әдісі | Сандық басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | қуат банкі 7,2 x 14,1 x 1,7 см, зарядтау станциясы 9 x 10,5 x 3,6 |
| Зарядтау түрі | сымды және сымсыз тәсілмен |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620752523853 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 26 459,34 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










