Сымсыз зарядтау құрылғысы. • Әмбебап сымсыз зарядтау құрылғысы Qi сымсыз зарядтау стандартын қолдайтын мобильді құрылғылардың барлық үлгілерімен үйлесімді. • Жылдам сымсыз зарядтау режимін қолдау. • Барлық жұмыс режимдерінің жарық индикациясы. • Ықшам өлшем. • 1,2 м микро USB кабелі жиынтықта. Ерекшелігі: • Стандарт: Qi • Кіріс: 5В/2А (10Вт), 9В/1,67А (15Вт).
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RivaCase |
| Қуат | 10 Вт |
| Түрі | Зарядтағыш |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 110 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/2A |
| Шығару параметрлері | 10W |
| Кепілдік | 12 ай |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Иә |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 10 х 10 х 0,7 |
| Тауардың түсі | ақ |
| Штрих-код | 4620752513847 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 729,43 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)





