BioPack қуат банкі биологиялық ыдырайтын пластиктен және қайта өңделген бидай сабанынан жасалған. Mr. Bio кабелінің өрімі қайта өңделген пластик бөтелкелерден (Tyvek) жасалған. BioPack өндірісінде қайта өңделген материалдарды пайдалану планетаның пластикалық ластануын азайтады. Құрылғыларды экологияға зиян келтірместен зарядтаңыз!
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Xoopar |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 120 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/2.1A |
| Шығару параметрлері | DC 5V/2.1A |
| Элементтің сыйымдылығы | 5000 mAh |
| Тауар материалы | бидай сабаны қосылған биологиялық ыдырайтын пластик |
| Жағу әдісі | Тампобасып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 1 х 5,5 х 6,5 |
| Қосқыш қосқыш | USB, Lightning, Type C, Micro USB |
| Тауардың түсі | ақ |
| Штрих-код | 4620752483935 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 22 717,99 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)




