Octopus Booster портативті зарядтағышымен смартфонды кез келген жерде зарядтаңыз! Кішкентай өлшеміне (салпыншақ сияқты) және жеңіл салмағына қарамастан, бұл гаджет құрылғыңыздың толығымен зарядсыздануына жол бермейді. Оның 1000 МАч қуаты энергияны 30%-ға дейін қалпына келтіруге жеткілікті. Кілттік-пауэрбанк қиын сәтте сізді тастап кетпейді!
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Xoopar |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 42 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/1A |
| Шығару параметрлері | DC 5V/1A |
| Кепілдік | 24 ай |
| Элементтің сыйымдылығы | 1000 mAh |
| Тауар материалы | ABS пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 5,2 х 11 х 1,6 |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620752459381 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 774,06 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)






