• Корпустың софт тач жабыны • Екі USB шығысы. Бір уақытта екі құрылғыны зарядтау • Құрылғыларды қауіпсіз зарядтауға арналған бірнеше қорғаныс жүйесі
Сипаттамалары
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Өндіруші | Rombica |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 276 |
| Енгізу параметрлері | micro-USB 5В/2А |
| Шығару параметрлері | USB1 5В/2А, USB2 5В/2А |
| Кабель ұзындығы | 28.5 қараңыз |
| Элементтің сыйымдылығы | 10 000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Жиынтықтылық | сыртқы батарея, Micro-USB кабелі |
| Тауар материалы | soft-touch жабыны бар пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 7 х 14,5 х 1,5 |
| Тауардың түсі | қызыл |
| Штрих-код | 4620752446558 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 792,94 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)








