Бұл күндері ақшасыз және смартфонсыз мүмкін емес! Біз сізге ақшаңызды қауіпсіз сақтайтын және сонымен бірге телефоныңызды зарядтайтын сыртқы батареясы бар INÉ - әмиянды ұсынамыз. Бұл таптырмас 2-і 1 құрылғысы RFID жүйесі арқылы карталарыңызды рұқсатсыз сырғытудан қорғайды. Ал сіз смартфонсыз жасай алмайтындықтан, оның кірістірілген батареясы бар, осылайша телефонды кез келген жерде және кез келген уақытта зарядтай аласыз! Ақылды INÉ әмиянында ешқандай проблемалар болмайды, тек шешімдер!
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Xoopar |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 98 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/1A |
| Шығару параметрлері | DC 5V/1A |
| Кепілдік | 24 ай |
| Элементтің сыйымдылығы | 3000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Тауар материалы | алюминий, экобылғары |
| Жағу әдісі | Тампобасып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 10,4 х 7,6 х 0,95 |
| Тауардың түсі | сұр |
| Штрих-код | 4620752437617 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 47 228,78 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)


