Табиғи бамбуктан жасалған сымсыз қондыру станциясы кез келген интерьерге өте жақсы сәйкес келеді. Ықшам өлшемдерінің арқасында ол іс жүзінде орын алмайды. Смартфонды зарядтау үшін Cap сымсыз зарядтауды желіге USB кабелі арқылы жалғап, оған смартфонды қою жеткілікті. Смартфон сымсыз зарядтау функциясын қолдауы немесе арнайы қабылдағышы болуы керек. Сымсыз зарядтау қуаты 5 Вт.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| қуат алу түрі | Желі |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 87 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/1.5A |
| Шығару параметрлері | 5W |
| Кабель ұзындығы | 49.5 қараңыз |
| Жиынтықтылық | зарядтағыш, USB-Micro кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | бамбук |
| Жағу әдісі | УК DTF басып шығару |
| Қаптың/қаптың болуы | Жоқ |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Сымсыз зарядтау радиусы | 0-5 мм |
| Тауардың өлшемі (см) | d9,1 х 0,8 |
| Сертификаттар, стандарттар | CE, RoHS, EAC |
| Тауардың түсі | табиғи |
| Жиілік диапазоны | 100 КГц- 205 КГц |
| Штрих-код | 4620752408624 |
| Негізгі | |
| Түрі | Зарядтау құрылғысы |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 399,61 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)









