Гаджеттерді зарядталған күйде ұстауға және ең қолайсыз сәтте энергиясыз қалмауға мүмкіндік беретін көп функциялы және сонымен бірге ықшам жинақ. Жинаққа мыналар кіреді: · Сымсыз зарядтау станциясы · 2200 МАч портативті зарядтағыш Жинақ Qi стандартына сәйкес келетін сымсыз зарядтау әдісін қолдайтын құрылғыларды зарядтауға жарамды. Зарядтау станциясы сонымен қатар электронды құрылғыларды кабель арқылы зарядтауға мүмкіндік береді. Зарядтау станциясынан басқа, жиынтықта әмбебап портативті зарядтағыш бар, оның көмегімен гаджеттерді жолда немесе үйде зарядтау оңай. Негізгі артықшылықтары: · Гаджеттерді сымсыз және кабель арқылы зарядтау мүмкіндігі · Жинақтағы портативті зарядтау құрылғысы, зарядтау станциясымен бірге пайдалануға бейімделген қосқышы бар · Ықшам өлшем Софт-тач жабыны бар сапалы пластик
Сипаттамалары
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 136 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/1A, DC 5V/2A |
| Шығару параметрлері | DC 5V/1A, DC 5V/1,5A, DC 5V/1A |
| Элементтің сыйымдылығы | 2200 mAh |
| Қуат көзі | Ли-ионды (литий-ионды) аккумулятор |
| Жиынтықтылық | сымсыз зарядтау станциясы - 122 x 63 x 18 мм, портативті зарядтау құрылғысы - 37 x 24 x 98 мм, микро USB кабелі |
| Тауар материалы | soft-touch жабыны бар пластик/металл |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Қуат | 5 |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 12,2 х 6,3 х 10,8 |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620752406385 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 498,82 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










