Сымсыз зарядтау функциясы бар Timber органайзері — экодизайн әуесқойлары үшін заманауи және стильді іскерлік сыйлық. Смартфонды, қаламды және визиттік немесе клубтық карталарды сақтауға жарамды. Бамбуктың айқын текстурасы бар ықшам дизайн аксессуардың кез келген дерлік интерьерге үйлесімді түрде сәйкес келуіне мүмкіндік береді. Жинаққа USB-C кабелі кіреді. Қосымша плюс — USB шығыс қосқышы.
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 297 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/2A |
| Шығару параметрлері | сымсыз байланыс: 5W, USB: 5V/1A |
| Кабель ұзындығы | 89 қараңыз |
| Жиынтықтылық | зарядтағыш-органайзер, USB-Type-C кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | бамбук |
| Жағу әдісі | Ою (CO2 лазер) |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Сымсыз зарядтау радиусы | 0-5 мм |
| Тауардың өлшемі (см) | 25,5 х 13,5 х 1,4 |
| Тауардың түсі | табиғи/ақ |
| Жиілік диапазоны | 100- 205кГц |
| Штрих-код | 4620752403667 |
| Негізгі | |
| Түсі | Ақ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 13 481,04 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)







