Қандай пәндер кез келген мамандықтағы адамға бірдей пайдалы болады: хатшыға, менеджерге немесе АТ маманына? Егер сіз әмбебап сыйлықтар жоқ деп ойласаңыз, бүгін біз сізді басқаша сендіреміз! To go сыйлық жинағын қарсы алыңыз! Портативті 2200 МАч Bradwell зарядтағышымен сізге көптеген сымдарды алып жүрудің немесе бос розетка іздеудің қажеті жоқ. Lettertone A6 пішіміндегі Vision жазу кітапшасы жиналыста, клиентпен кездесуде немесе күнделікті жұмыс тапсырмаларында пайдалы болады. Жинақ SPG 2236 акустикалық көбік төсемі бар эфалин дизайнерлік қағазымен қапталған түптеу картонынан жасалған дизайнерлік сыйлық қорапшасына оралған. Бірнеше түстерде қол жетімді.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Материал | Қағаз |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 415 |
| Енгізу параметрлері | DC5V/500mA |
| Шығару параметрлері | DC5V/1000mA |
| Қалам ұстағыш | Жоқ |
| Элементтің сыйымдылығы | 2200 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Қағаздарға арналған қалта | Иә |
| Парақтар саны | 80 |
| Циклдар саны | >500 |
| Жиынтықтылық | блокнот А6, портативті зарядтағыш 22 x 94 x 21 мм, micro-USB кабелі, Lightning-USB кабелі |
| Блокты бекіту | кітапты түптеу |
| Жеке мәліметтер | Жоқ |
| Тауар материалы | блокнот - былғарыны имитациялайтын полиуретаннан жасалған жабыны бар картон, портативті зарядтағыш - металл |
| Жағу әдісі | Бедерлеу |
| Мұқабасы | Қатты |
| Тығыздығы | 80 г/м2 |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Ресей |
| Сызу | сызғышқа |
| Өлшем | A6 |
| Тауардың өлшемі (см) | 16,7 х 15,7 х 6,3 |
| Сертификаттар, стандарттар | CE, RoHS, Weee |
| Анықтамалық ақпарат | Жоқ |
| Телефон кітапшасы | Жоқ |
| Пішім | A6 |
| Қағаздың түсі | Кремді |
| Нақыштау түсі | ақ |
| Қиылған жердің түсі | кремді |
| Тауардың түсі | көк |
| Штрих-код | 4620752211835 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 005,84 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)






