Blank (5000 mAH) сыртқы батареясы - сіздің бизнесіңіз үшін пайдалы промо-кәдесый. Ықшам өлшемдері мен өте жұқа корпусы (7 мм) портативті зарядтағышты кеңседе ғана емес, жолда, саяхатта да пайдалануға мүмкіндік береді. Құрылғы жинақтағы USB сымдары арқылы оңай зарядталады. Micro USB кіріс порттары және симметриялы USB түрі C, оның көмегімен кабельді қай жағынан салу керектігін таңдаудың қажеті жоқ. Ток күші 2.1А дейінгі екі USB зарядтау порты.ABS материалы пластиктен жасалған. LED индикаторы бар, ол зарядтау кезінде жыпылықтайды, ал құрылғы зарядталған кезде үздіксіз жанып тұрады. Зарядталып жатқан құрылғылар анықталмаса, 6 секундтан кейін автоматты түрде өшеді. Blank литий-полимерлі батареяға негізделген сыртқы портативті батарея жинағы кез келген электрондық құрылғыларды зарядтауға мүмкіндік береді. Екі жазық жағы жекелендіру үшін кең мүмкіндіктерге ие. Егер сіз логотипті басып шығару үшін стильді және есте қаларлық сыйлық іздесеңіз, онда Blank қуат банкі тамаша таңдау болып табылады!
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 248 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/2A |
| Шығару параметрлері | DC 5V/2.1A |
| Элементтің сыйымдылығы | 5000 mAh |
| Қуат көзі | полимерлі литий-ионды батарея |
| Жиынтықтылық | USB A - micro USB кабелі, USB A - Lightning кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | ABS пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 6,7 х 0,7 х 13,2 |
| Тауардың түсі | ақ |
| Штрих-код | 4620752098009 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 807 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










