Сыйымдылығы 2000 mAH Базис (Basis) портативті зарядтағыш - компанияның әріптестері мен қызметкерлері үшін тамаша сыйлық. Ықшам өлшемі мен ыңғайлы бекітілуіне байланысты оны салпыншақ сияқты пайдалануға болады. Осылайша, сіз әрқашан өзіңізбен бірге қажет кезде көмектесетін қуат банкін алып жүре аласыз. Телефонды зарядтауға қоюға апатты түрде уақыт жетіспейтін жағдайлар орын алады. Портативті зарядтағыш негізі" әрқашан байланыста болуға мүмкіндік береді, оны жиналыста, жолда, іскерлік келіссөздер кезінде пайдалануға болады: барлық жерде дерлік. Сыртқы батарея заманауи адам үшін таптырмас нәрсе. Жағуға арналған үлкен бет. Қосымшасы бар зарядтағыштар сіздің бизнесіңізді ілгерілету үшін тамаша жарнамалық сыйлық болады. Сыртқы батарея USB порты арқылы зарядталады. Сымдар жинаққа кірмейді.
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 79 |
| Енгізу параметрлері | DC5V/500mA |
| Шығару параметрлері | DC5V/1000mA |
| Элементтің сыйымдылығы | 2000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Циклдар саны | >500 |
| Жиынтықтылық | сымдар жиынтыққа кірмейді |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 3 х 2,2 х 9 |
| Сертификаттар, стандарттар | CE, RoHS |
| Тауардың түсі | ақ/күлгін |
| Штрих-код | 4620752406231 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 331,14 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)




