Deuce әйелдерге арналған қысқа жеңді поло жейде. Іргелес пішім. Жағасы мен манжеттері 1х1 серпімді. Оюланған түймелер. Мойынның ішкі жағындағы екі түсті таспа. Лейба- бүйіріндегі жалауша. Пике, 100% тарақталған мақта. 180 г/м2.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Slazenger |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 180 |
| Жынысы (жынысы) | әйелдер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 595 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 320 мм |
| Тауар материалы | 100% тарақталған мақта, пике |
| Жағу әдісі | Термотрансфер |
| Міндетті таңбалау | 2021-01-01 |
| Тығыздығы | 180 г/м2 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | S |
| Ресейлік өлшем | 42-44 |
| Тауардың түсі | аспан түстес көгілдір/ақ |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 430 мм |
| Бұйым түбінің ені | 420 мм |
| Штрих-код | 4620751956577 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 583,71 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)




