Ponoka ұзын жеңді футболка. Бұйымның матадан тігілген жағасы. Дөңгелек мойын сызығы. Стрейч-мата. Pick-Stitch тігістері бар бөлшектер. Иықтан иыққа атлас таспа. Ыңғайлы жапсырма-бұйымдағы трансфер. Мақтадан жасалған жақсы созылатын мата. Бір джерси 95% GOTS сертификатталған органикалық мақта, 5% эластан, 200 г/м2.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Үлгі | Футболка |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 220 |
| Жынысы (жынысы) | ерлер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 765 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 920 мм |
| Тауар материалы | трикотаж 95% GOTS сертификаты бар органикалық мақтадан және 5% эластаннан жасалған |
| Жағу әдісі | Экранды басып шығару Арнайы эффект |
| Міндетті таңбалау | 2025-03-01 |
| Тығыздығы | 200 г/м2 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | 2XL |
| Ресейлік өлшем | 56 |
| Тауардың түсі | қара |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 610 мм |
| Бұйым түбінің ені | 600 мм |
| Штрих-код | 4620751999109 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 20 645,50 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)








