Vaillant ұзын жеңді жейде. Түймелері бар жаға. Реттелетін бір түймелі манжет . Төменгі жағындағы түйме үшін қызғылт сары тігісі бар екінші түйме тесігі. Мойынның ішкі бөлігінің атласты жиегі. Оюланған інжу түймелер. Ыңғайлы жапсырма-бұйымдағы трансфер. Оксфорд матасы100% мақта, 142 г/м2.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Vaillant |
| Өнім түрі | Көйлек |
| Түсі | Көгілдір |
| Матаның түрі | Мақта |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 300 |
| Жынысы (жынысы) | ерлер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 790 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 945 мм |
| Тауар материалы | Оксфорд матасы, 100% мақта |
| Жағу әдісі | Экранды басып шығару |
| Міндетті таңбалау | 2024-04-01 |
| Тығыздығы | 142 г/м2 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | XL |
| Ресейлік өлшем | 54 |
| Тауардың түсі | көгілдір |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 615 мм |
| Бұйым түбінің ені | 615 мм |
| Штрих-код | 4620751798580 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 39 547,66 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)








