Софтшель Match күртеше. Еркін пішім. Су өткізбейтін күрте Софт келді. Тыныс алатын. Тығындары бар серпімді баумен тартылатын сорғыш. Алдыңғы қалта және жеңдегі қалта кері сыдырмаларда. Реттелетін Velcro манжеттер. Төменгі жағында тығындары бар жіптер. Артқы жағы алдыңғыға қарағанда ұзынырақ. Сол жақ қалтаның жанында Slazenger басып шығарыңыз. 100% микрофлисі бар 100% полиэфирден жасалған бір қабатты тегіс тоқылған жейде. 360 г/м2.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Slazenger |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1000 |
| Жынысы (жынысы) | ерлер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 770 мм |
| Иықтың ортасынан жеңнің ұзындығы | 660 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 940 мм |
| Тауар материалы | 100% полиэстер, джерси, микрофлис |
| Жағу әдісі | Термотрансфер |
| Міндетті таңбалау | 2024-04-01 |
| Тығыздығы | 360 г/м2 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | 2XL |
| Ресейлік өлшем | 56 |
| Температуралық режим | +5-ке дейін |
| Тауардың түсі | қара/сұр |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 680 мм |
| Бұйым түбінің ені | 640 мм |
| Штрих-код | 4620751695780 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 41 267,59 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)







