Color It — ең танымал он түстегі тауар хиттерін қамтитын топтама. Сіздің бренд кітапшаңызға топтаманы жинау ешқашан оңай болған емес. Серияның кең түстер палитрасы бір Pantone реңкінде тамаша жиынтықты жасауға мүмкіндік береді. Барлық өнімдерде тактильді жағымды жұмсақ сенсорлық жабын бар. Жинақ қорапта жеткізіледі: біз сіз үшін барлығын, соның ішінде сыйлықтарды орауды ойластырдық — логотипті қолдану ғана қалды! Термобөтелкенің классикалық пішіні ойластырылған және технологиялық дизайнмен үйлеседі: вакуумдық жылу оқшаулау және бөтелкенің қос қабырғалары сусынның температурасын 24 сағатқа дейін сапалы сақтауды қамтамасыз етеді! Әмбебап сыртқы аккумулятордың сыйымдылығы 10 000 МАч және өлшемдері заманауи смартфоннан кішірек А класындағы сенімді литий-полимерлі батареясы бар. Корпуста ең танымал үш кіріс қосқышы бар: USB Type C, micro USB, Lightning, USB-C қосқышы да шығыс үшін жұмыс істейді, сондықтан қуат банкі бір уақытта 2 құрылғыға дейін зарядтай алады. - жиынтықтың барлық заттарына софт-тач жабыны; - шөлмектің көлемі: 500 мл; - жиынтықтағы пауэрбанкке арналған кабель; - пауэрбанктің сыйымдылығы: 10000 МАч; - дизайнерлік қағазы бар сыйлық қаптамасы жиынтыққа енгізілген.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түсі | Сұр |
| Өндіруші | Color-it |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 910 |
| Енгізу параметрлері | Micro USB 5 В 2 А, Type C 5 В 2.1 А, Lightning 5 В 2 А |
| Шығару параметрлері | USB 5 В 2.1А, Type C 5 В 2.1 А |
| Герметикалығы | Иә |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Тауар материалы | қуат банкі- soft-touch жабыны бар пластик, жылу бөтелкесі- soft-touch жабыны бар тот баспайтын болат |
| Жағу әдісі | Шильд спектрі |
| Көлем | 500 л |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Ресей |
| Өлшем | 10000 mAh |
| Тауардың өлшемі (см) | 29,2 х 22,2 х 10,4 |
| Қосқыш қосқыш | USB, USB- C, Micro USB, Lightning |
| Түрі | Жинақ |
| Тауардың түсі | сұр |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 29 312,97 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)






